Hepaslimin opinie skład cena

Nie chce Ci się czytać zawiłych informacji medycznych o lekach? Sprawdź u mnie opinie o Hepasliminie, a także inne informacje na jego temat w formie pigułki. Wszystko prosto i zwięźle.

Hepaslimin w swoim głównym założeniu ma być lepiej, suplementem diety, który wspomaga pracę wątroby, ale w marketingu jest tak, że jeśli coś może dodatkowo odchudzać, to pewnie kobiety to kupią. I tak oto jakiś marketingowy spec postanowił forsować siłę owego suplementu, jako środek do odchudzania. Pozostałe opinie i recenzje odnaleźć można pod adresem https://poznajmyopinie.pl/ pod którym publikowane są również inne szczegóły.

Postanawiam zatem przyjrzeć się temu bliżej i wyrazić swoje opinie o Hepaslimin (oczywiście subiektywne).

Hepaslimin skład

W skład tabletki wchodzą następujące substancje

L-asparaginian L-ornityny 600 mg
Cholina 210 mg
Wyciąg z ziela karczocha 150 mg
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego 150 mg
Wyciąg z korzenia cykorii 60 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 60 mg

Można rozwodzić się nad każdą z nich, ale najważniejsze to cholina, która ma wspomagać odbudowę wątroby, gdyż wchodzi ona w skład fosfolipidów budujących ściany komórkowe.
Wyciągi mają na celu głównie usprawnić pracę układu pokarmowego, nieodkładanie się tłuszczów itd.

Co do L-asparaginianu L-ornityny to substancja wspomagająca usuwanie amoniaku z organizmu. Można o tym bardzo wiele poczytać, ale znalazłem ciekawą informację, która zwróciła moją uwagę.
Wskazania do stosowania ornityny: Ciężkie choroby wątroby różnego pochodzenia, przebiegające z hiperamonemią i z zagrażającą encefalopatią wątrobową (np. zapalenie wątroby, stłuszczenie, marskość).

Brzmi poważnie.

Dawkowanie Hepasliminu

No przyznam, że dość sporo trzeba tego zjeść, bo mowa o 6 tabletkach. Po 2 tabletki 3 razy dziennie, po spożyciu posiłku.

Hepaslimin dla mężczyzn

Choć środek ten jest wyraźnie reklamowany z uwzględnieniem żeńskiej części odbiorców, to nie ma żadnych przeciwwskazań do brania tego także przez mężczyzn. Nie urosną od tego piersi ani Twój głos nie stanie się śmiesznie wysoki. Dorośli w każdym wieku i płci mogą go zażywać.

Hepaslimin skutki uboczne

Kupujemy jakiś lek z myślą, że ma nam na coś pomóc, a za chwilę okazuje się, że ma więcej przeciwwskazań i potencjalnych skutków ubocznych, że już nie wiadomo czy go brać czy nie. Jednak po przejrzeniu blogów i serwisów medycznych w których było cokolwiek wspomniane na temat Hepasliminu.

Czy Hepaslimin naprawdę odchudza?

Na stronie sprzedawcy widnieje istotna informacja:

  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie: warto brać tabletki do odchudzania, ale najważniejsza jest dieta i tryb życia. Ale co jeśli ja jestem leniwcem i nie chcę jeździć na rowerze ani dbać o dietę, chcę jadać w McDonald’s i co teraz?

No to będzie problem. Jeśli faktycznie chcesz schudnąć, nie pomoże Ci żadna tabletka. Do tego potrzeba nieco zmiany w swoim codziennym życiu, bo jeśli nic w tym kierunku nie zmienisz, to żadna tabletka tego nie zmieni.

Moje opinie o Hepaslimin

Środek jest niedrogi, kosztuje 10 zł, nie wydaje się, aby miał mieć jakieś przeciwwskazania, dlatego proponuję samodzielnie przetestować Hepaslimin. Po tygodniu czy dwóch, powinny pojawić się pierwsze wnioski.

Na początku miały być tutaj wypisane opinie o Hepaslimin z innych stron internetowych, ale wnioski są takie, że większość opinii zarówno negatywnych jak i pozytywnych są zabiegami marketingowymi, więc jeśli wierzysz w sztuczne zapewnienia, to znajdziesz ich w internecie bardzo wiele.

Czasem o pewnych sprawach trzeba przekonać się empirycznie, więc nie masz zbyt wiele do starczenia (jakieś 9 zł).

Pozdrawiam i życzę udanego tracenia wagi. I pamiętaj – tabletki to jedno, ale głowa to 90% skuteczności!

Hepaslimin opinie skład cena

La autora del artículo szokujaceodchudzanie

✓ Verificado
| Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry