Fundamic skład cena opinie

Dziś w kilku słowach opowiemy sobie o popularnym środku do odchudzania. Chodzi o opinie o Fundamic. Czy jest on warty Twojej uwagi? Czy warto zastosować go do terapii odchudzającej? Sprawdźmy.

Fundamic co to jest?

Fundamic jest właściwie serią produktów. Są to tabletki, ale także koktajl białkowy.

Zacznijmy od koktajlu białkowego – 300 gram za około 30 zł… Cena jest dość wysoka, ale zdarzają się i takie suplementy na rynku. Trzeba by się zagłębiać dokładnie w specyfikację białka. O ile nie jesteś sportowcem nastawionym na bilans kaloryczny, to nie jest to produkt dla Ciebie.

Zapewne interesują Cię tabletki do odchudzania Fundamic, racja? Zatem te można kupić w ilości 20 sztuk za około 15 zł. Cena nie jest wygórowana, choć to opakowanie Fundamic wystarczy jedynie na 10 dni.

Dla kogo jest Fundamic?

Tutaj ważna informacja! Fundamic jest dla osób aktywnych. Jeśli planujesz „kanapowe odchudzanie” oparte na głodówkach, to ten produkt nie jest dla Ciebie.

Jeśli planujesz się zmotywować do działania, zacząć chodzić, biegać, jeździć na rowerze czy chodzić na siłownie (albo wszystko naraz), to warto pomyśleć o suplementacji (pamiętaj też o witaminach i minerałach).

UWAGA: nie możesz się zmotywować? Może to być kwestia Twojego podejścia psychologicznego. Jeśli chcesz to zmienić, polecam Ci nietypowe rozwiązanie, które na pierwszy rzut oka może wydać się niesamowite, jednak poczytaj prezentację na https://poznajmyopinie.pl/ to pakiet, zawierający między innymi nagrania hipnotyczne mające na celu zmienić Twoje podejście do odchudzania, odżywiania i aktywności fizycznej.

Fundamic skład

Żeby mówić o skuteczności danego produktu, warto się skupić na jego składzie. Jaki skład oferuje nam Fundamic?

Oto skład jaki podaje producent:

  • wyciąg z zielonej herbaty – 75mg,
  • kofeina – 100mg,
  • wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii) – 50mg,
  • w tym: forskolina – 5mg, wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego – 25mg,
  • w tym: kapsaicyna – 2,5mg,
  • wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy – 50mg,
  • w tym: p-synefryny – 3mg,
  • wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego – 100mg,
  • w tym: kofeina – 4mg, chrom – 20mcg (50% ZDS),
  • witamina B6 – 0,35mg (25% ZDS)

Pozostałe to substancje tzw. pomocnicze czyli antyzbrylacze, wypełniacze i spajacze. Mówiąc kolokwialnie – to co ma zrobić pigułkę z proszku.

Skład wydaje się być dedykowany jako przedtreningówka. Kofeina i zielona herbata przyśpieszają obroty naszego organizmu, jednak jeśli ktoś ma problem z ciśnieniem, powinien skonsultować się z lekarzem.

Pisząc opinie o Fundamic, warto także zwrócić uwagę na kapsaicynę. To ta substancja, która jest w papryczkach chili i która jest odpowiedzialna za to słynne pieczenie.

Jeśli chodzi o kwestie typowo odchudzające i spalające tłuszcz, to są na ten temat różne teorie. Jedne mówią, że kapsaicyna łączy się z tłuszczem, przez co może mieć jakiś wpływ na jego wydalanie z organizmu. Czy faktycznie jest to jakiś znaczny wpływ? Ciężko znaleźć na ten temat solidne badania.

 

Natomiast z całą pewnością związek ten wydaje się mieć inne ciekawe właściwości, na przykład wspomaga stawy i podobno niszczy mitochondria komórek rakowych.

Skład Fundamicu wydaje się na pierwszy rzut oka godny uwagi.

Opinie o Fundamic w internecie

Przeszukując fora internetowe, znajdziesz tyle samo pozytywnych, neutralnych jak i negatywnych opinii o tym środku. Jeśli chodzi o negatywne, to najczęściej jest to brak wyraźnego efektu po stosowaniu Fundamic.

Czy można się do tego jakoś przyczepić? Nie chcę ani bronić tego środka ani stać po stronie osób, które nie są zadowolone, jednak wiem, że zdecydowana większość osób decydujących się na suplementy, liczy trochę na pigułkę szczęścia, którą łykamy i wszystko się zmienia.

Nie moi Drodzy! Pigułka, to jakiś procent naszego sukcesu, to tak jakby kupić rower i na nim nie jeździć. Pigułkę kupujemy po to, aby zmaksymalizować nasze efekty, jednak jeśli nie zwiększymy naszej aktywności fizycznej ani nie zmienimy nawyków żywieniowych, to wiele się nie zmieni, bo 0 pomnożyć przez 20 (po zjedzeniu 20 pigułek), nadal jest zero.

Podsumowując Fundamic

Fundamic nie jest drogi, nie ma podejrzanego składu, nie dowiesz się o jego skuteczności, jeśli go nie przetestujesz. Moje opinie o Fundamic na dzień dzisiejszy są neutralne z lekkim przeważeniem na pozytywne. Po kilku dniach stosowania odczuwam motywację do treningu (głównie spacery i rower), co będzie dalej – czas pokaże.

Pozostaje życzyć Ci powodzenia i wymarzonej wagi!

Fundamic skład cena opinie

La autora del artículo szokujaceodchudzanie

✓ Verificado
| Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry