BioSlimin

Czy BioSlimin to magiczna kulka przeciwko tkance tłuszczowej? Wiele osób nie czuje się komfortowo we własnym ciele i pragnie idealnej sylwetki. Naprzeciw nich są osoby ze znaczną nadwagą lub nawet otyłością. Łączy ich jedno, chęć utraty wagi. Ponieważ według producenta powinno to być bardzo łatwe do osiągnięcia, przyjrzeliśmy się bliżej oświadczeniu i odkryliśmy przerażające rzeczy o Slim-XR.

Co to jest BioSlimin?

Wiele osób próbuje latami zrzucić zbędne kilogramy, aby poczuć się bardziej komfortowo i atrakcyjniej. W tym miejscu pojawia się BioSlimin i ma na celu wspieranie osób dotkniętych chorobą w osiągnięciu ich własnej pożądanej wagi. Preparat to kapsułka dostępna bez recepty, która nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i ma na celu szybkie osiąganie pierwszych sukcesów.

Według producenta produkt ten został zestawiony i przetestowany we współpracy z dietetykami. Możesz dowiedzieć się, czy i jak działają kapsułki w tym raporcie.
Dla kogo byłoby to przydatne?

Według producenta BioSlimin ma podobno ułatwiać odchudzanie, co miałoby pozytywny wpływ na użytkowników. Ale ponieważ nie chcemy całkowicie polegać na oświadczeniach producenta, poddaliśmy SlimXR autotestowi. Ale o tym później.

Ponieważ liczba osób z nadwagą w dzisiejszych czasach stale rośnie, rośnie również potrzeba wielu osób, aby przeciwdziałać temu procesowi. Jednak konsekwentne szkolenie często nie jest możliwe dla wielu z powodu braku czasu lub z innych powodów. Rynek suplementów diety oferuje osobom dotkniętym chorobą różnorodne preparaty, aby jak najszybciej i bezstresowo wydostać ich z tej sytuacji. Test praktyczny – poddaliśmy BioSlimin testowi Nasz 4-tygodniowy test BioSlimin

Aby uzyskać realistyczny obraz informacji producenta, przeprowadziliśmy test BioSlimin przez 4 tygodnie. Do autotestu wybraliśmy dwóch ochotników. Susanne i Wiebke mają po 34 lata i byli na wielu dietach, niestety nieskutecznych. Zaczęli nasz test z wagą 87 kg i 91 kg, aby przetestować właściwości Slim-XR jako spalacza tłuszczu. Aktualne opinie o BioSlimin można odszukać na stronie https://poznajmyopinie.pl/bioslimin-opinie/ na której opublikowana jest szczegółowa analiza.

Tydzień 1 → Zaczynamy

Pierwszego dnia naszego autotestu omówiliśmy z obojgiem warunki tego testu. Przez najbliższe tygodnie obaj powinni codziennie przyjmować kapsułki BioSlimin przed głównym posiłkiem, zgodnie z zaleceniami producenta. Chociaż powinni zachować swoje nawyki żywieniowe.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna

Na naszej pierwszej wizycie kontrolnej oboje przyszli do naszej praktyki, aby poinformować nas o wszelkich zmianach. Niestety nic nie zmieniło się na lepsze, co potwierdziły nasze pomiary na koniec wizyty. Wiebke od kilku dni skarżyła się na silne nudności, ale to nie przeszkodziło jej w kontynuowaniu testu.

Tydzień 3 → Nasz wynik pośredni

Kiedy spotkaliśmy się ponownie w naszej praktyce, obaj brali kapsułki BioSlimin przez 14 dni. Jak dotąd nie nastąpiła zmiana wagi, ani dla Wiebke, ani dla Susanne. Ponieważ nasza badana Wiebke cierpiała na uporczywe nudności przez prawie 14 dni, zaproponowaliśmy jej, tak jak podczas naszej pierwszej wizyty kontrolnej, wcześniejsze zakończenie testu. Zgodziła się.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego

Teraz, gdy Susanne nieprzerwanie testowała dla nas BioSlimin przez okres 4 tygodni, byliśmy bardzo podekscytowani wynikiem. Wiebke też przyszła na nasze ostatnie spotkanie, nie miała już problemów z uporczywymi nudnościami, co nas trochę uspokoiło. Pomiary za pomocą wagi i taśmy mierniczej były otrzeźwiające. Podobnie jak Wiebke, Susanne nie mogła odnotować żadnej utraty wagi. Nie udało się również potwierdzić przemiany w tkankę mięśniową.

Podsumowując, pozostaje powiedzieć, że Slim-XR nie mógł nas przekonać w naszym autoteście i jedna osoba badana musiała przedwcześnie przerwać test z powodu utrzymujących się nudności, aby odzyskać dobre samopoczucie.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Znalezienie skutecznego spalacza tłuszczu jest dla wielu osób jak szukanie igły w stogu siana. Rozejrzeliśmy się, aby znaleźć ulgę dla wielu osób dotkniętych chorobą i po szeroko zakrojonych badaniach możemy polecić spalacz tłuszczu ICG. Podobnie jak BioSlimin, został on już pomyślnie przetestowany przez nas i naszą społeczność. Ponadto badania, którym ten produkt już przeszedł, również przemawiają za bardzo skutecznym produktem.

Czy są jakieś doświadczenia z BioSlimin lub oceny klientów?

Jakie doświadczenia z BioSlimin mieli do tej pory inni użytkownicy? Dokładnie zbadaliśmy tę kwestię, ponieważ doświadczenie innych użytkowników zawsze ma wysoki priorytet w naszych badaniach. Te oceny klientów uzupełniają nasz autotest, aby zapewnić bardziej kompleksowy portret produktu.

Natrafiliśmy na dużą liczbę recenzji BioSlimin, które, jak podejrzewaliśmy po naszym autoteście, były konsekwentnie negatywne. Użytkownicy bez względu na wiek i płeć wyciągnęli tylko jeden wniosek, a to oznacza nieskuteczne. Tylko skutki uboczne różniły się w raportach z doświadczeń. Wielu użytkowników odczuwało to samo, co nasz testowany Wiebke, który skarżył się na nudności po krótkim czasie zażywania. Niektórzy zmagali się też z poważniejszymi problemami żołądkowo-jelitowymi i szybko zaprzestali stosowania preparatu.

Raport praktyczny z doświadczeń BioSlimin

Doświadczenia z oceną opinii o BioSlimin

BioSlimin doświadczenie raport ocena ocena BioSlimin
OSTRZEŻENIE! BioSlimin PZN jest fikcyjny

Czujemy się w tym miejscu zobowiązani do ostrzeżenia, ponieważ producent na swojej stronie internetowej reklamuje sprzedaż tego produktu w aptekach z wykorzystaniem własnego PZN. PZN, czyli centralny numer farmaceutyczny, to jednolity numer identyfikacyjny w Niemczech dla leków i innych produktów, które są sprzedawane w aptekach.

Zaczyna się wyłącznie od znaku minus i ośmiocyfrowej liczby. Nic z tego nie dotyczy rzekomego PZN za BioSlimin. Jesteśmy zszokowani takimi machinacjami.
Grozi pułapka subskrypcji Obraz pułapki subskrypcji

Po stronie sprzedaży kapsułki BioSlimin są oferowane w różnych opakowaniach, ale uważaj na pułapkę subskrypcji! Tutaj zainteresowanemu klientowi przy zakupie produktu sprzedawana jest rzekoma bezpłatna broszura. Po co go sprzedawać, skoro jest za darmo?

Po prostu ta bezpłatna subskrypcja jest ograniczona czasowo i nie odnosi się tylko do dostarczonej broszury, ale raczej koncentruje się na obszarze online Slim-XR. Tam pierwsze 20 dni użytkowania jest bezpłatne, każdy kolejny dzień kosztuje 1,38 dziennie.
Anuluj BioSlimin online

Jeśli wpadłeś w pułapkę, tutaj możesz dowiedzieć się, jak anulować subskrypcję SlimXR. Firma Qimondo Limited Partnership oświadcza, że ​​subskrypcja ta może zostać anulowana w dowolnym momencie. W rzeczywistości jednak decydującą rolę odgrywa Twój numer klienta lub numer umowy. Ponieważ tylko dzięki temu zakończenie może zostać przetworzone przez firmę stojącą za BioSlimin.

Zalecamy pisemne wypowiedzenie, jeśli to możliwe listem poleconym, przesłane bezpośrednio do wymienionej firmy. Możesz również odstąpić od umowy z tą firmą w ustawowym terminie 14 dni Jeśli przegapiłeś ten okres, możesz skorzystać z 6-miesięcznej gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli te kroki nie przyniosą zamierzonego efektu, nadal istnieje możliwość wytoczenia powództwa przeciwko producentowi BioSlimin.
Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Niezależne centrum konsumenckie również regularnie bada produkty z zakresu suplementów diety pod kątem jakości i działania. Podczas naszych badań nie natknęliśmy się na żadne recenzje BioSlimin. Dlatego zakładamy, że nie ma oficjalnego raportu Stiftung Warentest.

Czy są jakieś inne oficjalne testy i badania dotyczące BioSlimin?

Podczas całego naszego badania nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji, że kapsułki BioSlimin musiały w przeszłości wytrzymywać oficjalne badania lub testy. W związku z tym efekt nie został jeszcze potwierdzony przez niezależny instytut. Badania kliniczne są raportowane po stronie producenta, wspominana jest również współpraca z dietetykami. Jednak nie mogliśmy znaleźć na to żadnych dowodów.

Tak odbywa się przyjmowanie i dawkowanie BioSlimin

Raz dziennie z głównym posiłkiem BioSlimin należy popijać odpowiednią ilością płynu, zgodnie z zaleceniami producenta. Producent podaje również, że jeśli utrata masy ciała nastąpi zbyt szybko, można zrobić sobie kilkudniową przerwę. Następnie można kontynuować przyjmowanie jak poprzednio.
Skutek i początek działania

Za pomocą składników efekt BioSlimin powinien naprawdę stymulować spalanie tłuszczu w organizmie. W tym celu klient otrzymuje w dołączonej broszurze kilka przepisów i wskazówek żywieniowych, aby wraz z produktem i wskazówkami rzekomo stracić kilogramy na stałe.

Ponieważ nasz autotest nie spowodował żadnej utraty wagi, a oceny klientów były konsekwentnie negatywne dla tego produktu Slim-XR, nie możemy zakładać, że ten produkt będzie miał jakikolwiek wpływ.

Skład BioSlimin

Producent twierdzi, że zastosował optymalny skład składników BioSlimin. Według producenta efekty uboczne są wykluczone ze względu na składniki aktywne. Substancje te zawarte są w kapsułkach SlimXR:

 • Wapń: Wapń poprawia metabolizm energetyczny w organizmie człowieka i odgrywa ważną rolę w krzepnięciu krwi, pracy mięśni i rytmie serca.
 • Ryboflawina: Ryboflawina czyli witamina B2 zawarta w BioSlimin należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie i wspomaga metabolizm organizmu oraz znacząco przyczynia się do produkcji energii.
 • Kobalamina: Kobalamina lub witamina B12 jest jedną z witamin rozpuszczalnych w wodzie i nie może być wytwarzana przez organizm ludzki. Jest ważny dla układu nerwowego i elementarny dla różnych reakcji metabolicznych.
 • Kwas foliowy: Kwas foliowy występuje w dużych stężeniach w zielonych roślinach, takich jak szpinak i kapusta. Ta witamina bierze udział w wielu procesach metabolicznych w organizmie i dlatego jest zawarta w BioSlimin.
 • Witamina B6: Witamina B6 (pirydoksyna), której pochodna bierze udział jako koenzym w wielu reakcjach enzymatycznych, jest ważna dla metabolizmu w organizmie człowieka.
 • L-karnityna: ten związek aminokwasowy odpowiada za transport tłuszczu do komórek organizmu i wspomaga spalanie tłuszczu.

Producent wymienia również następujące składniki:

 • Niacyna
 • Tiamina
 • Askorbin
 • Tokoferol

Możliwe skutki uboczne i zagrożenia

Jakich możliwych skutków ubocznych BioSlimin powinien się spodziewać użytkownik? Producent twierdzi, że nie są znane żadne skutki uboczne tego produktu. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że suplementy diety mogą również powodować skutki uboczne, co pokazał nasz autotest.

Ponadto podczas naszych badań wielokrotnie natrafialiśmy na skutki uboczne ze strony przewodu pokarmowego. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników to samo dotyczy kobiet w ciąży i karmiących piersią, zdecydowanie odradzamy jego stosowanie.
Gdzie można dostać kupno BioSlimin? Apteka, Amazon, Rossmann

Jeśli nadal zdecydujesz się na zakup BioSlimin, masz taką możliwość na stronie sprzedażowej producenta, biorąc pod uwagę wspomnianą przez nas pułapkę subskrypcji. Na tej stronie internetowej oferowanych jest wiele różnych pakietów miesięcznych, z których możesz wybierać.

Po naszych badaniach i fałszywym PZN, który odkryliśmy, jest bardzo mało prawdopodobne, aby znaleźć ten produkt Slim-XR w aptece. Nie mogliśmy również znaleźć tego produktu w największym na świecie sklepie internetowym Amazon ani w specjalistycznych drogeriach Rossmanna lub dm.

Jeśli zamiast tego chciałbyś kupić prawdziwy produkt odchudzający, który został już wcześniej sprawdzony i przetestowany przez Ciebie, z naszymi artykułami o Slimberry zapoznaj się lub Vitalrin.
Jaka cena jest oferowana?

Na stronie sprzedaży producenta w dowolnym momencie znaleźliśmy produkt w promocyjnej cenie, ale nie możemy ocenić, czy jest to trwale wycofane. Tutaj producent podaje cenę BioSlimin za miesięczne opakowanie 8 €, poza ofertą cena powinna wynosić 28 €. Ponadto producent oferuje jedno opakowanie gratis od pakietu trzymiesięcznego. Wspomniana pułapka subskrypcji jest zawarta od 20 dnia.

Często Zadawane Pytania

Po intensywnym badaniu naszego autotestu, chcielibyśmy poniżej przedstawić najczęściej zadawane pytania dotyczące BioSlimin i odpowiedzi na nie. Abyś mógł uzyskać dokładny obraz produktu.

 • Jaka jest koncepcja BioSlimin?
 • Czy mogę podzielić się swoimi doświadczeniami na forum BioSlimin?
 • Jak uzyskać numer klienta BioSlimin i dane logowania?
 • Czy BioSlimin jest dostępny w aptekach?
 • Czy mogę szybko i skutecznie schudnąć dzięki BioSlimin?
 • Ocena BioSlimin

Wniosek dotyczący kapsułek BioSlimin jest z naszego punktu widzenia druzgocący. Ani w naszym autoteście, ani w niezależnych opiniach klientów nie mogliśmy znaleźć żadnego dowodu na skuteczność tego produktu. Producent reklamuje również dostępność w aptekach, którym udało nam się obalić za pomocą fałszywego PZN.

Kiedy przyjrzeliśmy się bliżej składnikom, szybko zauważyliśmy, że są to składniki aktywne, które można znaleźć w różnych produktach odchudzających. Dlatego podejrzewamy, że ta reklamowana koncepcja jest prostym chwytem reklamowym, którego skuteczność nigdy nie została tak naprawdę udowodniona i dlatego nie możemy polecić BioSlimin.

BioSlimin

La autora del artículo szokujaceodchudzanie

✓ Verificado
| Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry