Therm line opinie, efekty, skutki uboczne

przez | Luty 8, 2017
Therm line opinie, efekty, skutki uboczne
5 (100%) 1 vote

Dziś na celownik kolejny dość znany produkt do odchudzania w formie tabletek. Znany między innymi z reklam telewizyjnych. Czy faktycznie Therm line jest tak skutecznym środkiem i tak szybko pomaga schudnąć? Sprawdźmy to.

Jak działa Therm line?

Jak podaje producent w swoich reklamach, Therm Line:
– Skutecznie pomaga w spalaniu tłuszczu,
– Przyspiesza metabolizm,
– Sprzyja usuwaniu wody z organizmu,
Oferta jest kierowana mocno do kobiet, o czym świadczą opisy. Są używane zwroty takie jak „pomaga kobietą”, „do stosowania dla kobie”. Szczerze mówiąc nie wiem skąd taki podział, ale za chwilę wszystkiego się dowiemy.
Suplement ten ma za zadanie podnosić / przyśpieszać metabolizm i pozbywać się zbędnej wody z organizmu. Czy to logiczne? No tak. Czy to zdrowe i wykonalne? Warto się o tym przekonać.

Therm line czy działa?

Wystarczy poszukać co nie co, aby dowiedzieć się że Therm Line zawiera dwie, jakoby magiczne substancje: SINETROL XPur oraz Therm Line Thermogenic Blend.
Sinetrol jak można się szybko przekonać, to substancja pochodzenia roślinnego, a konkretnie cytrusów. Jednak na próżno szukać tej substancji w jakiejś specjalistycznej literaturze, bo jak się szybko dowiadujemy, jest to „opatentowana substancja”… Hm, opatentowana przez kogo, przez co?
Dalej dowiadujemy się też, że ma działanie podobne do kofeiny i jest polecana osobom, które nie mogą takiej kofeiny spożywać.

Pozwolicie, że drugiej substancji o nazwie „Thermogenic Blend” nawet nie będę próbował rozszyfrowywać? Wszelkie tego typu nazwy, osobiście mnie odstraszają. Szczerze wolę mieć świadomość, że produkt zawiera kilo kofeiny i tauryny, bo to przynajmniej ma „jakieś” działanie, dziś: super max, anti fat substance extra killer!

Opinie o Therm Line

Internet jak szeroki i głęboki, tyle samo w nim opinii, niestety opinie o Therm Line wydają się „średnie”. Nie  wiem czy to jakaś nagonka, ale zdecydowana większość osób wspomina o tym, że waga stoi, a niektórzy jeszcze przytyli, co jest zrozumiałe z punktu widzenia psychologii.
No bo gdy biorę jakiś lek na odchudzanie, to przecież ta super formuła powoduje, że teraz chudnę, tak? No tak. No to mogę jeść dwa razy tyle, bo przecież formuła Thermogenic Blend działa.
Pozostawiam to do oceny Wam.

Podsumowując
Ale żeby nie było, że mam jakieś uprzedzenia czy złe opinie. Podkreślam, że produkt jest mi obcy i opieram się TYLKO na informacjach z internetu. Na oczy nie było mi dane zobaczyć opakowania Therm Line, więc NIE bierzcie mojej opinii serio.

Mało tego – przetestujcie sami. 40 zł za opakowanie, to chyba niewiele, więc kupić można. Jak się nie uda schudnąć, zawsze zostają rozwiązania alternatywne, czyli bieganie, dieta, sport i nastawienie do odchudzania (do zmiany sposobu życia), bez magicznych sztuczek.
Gdyby ktoś chciał porozmawiać dodatkowo o hipnozie do odchudzania, afirmacjach do odchudzania, medytacjach, relaksacjach, to oczywiście nie odmówię dyskusji.

Pozostałe produkty Therm Line:

 • Therm line fast opinie,
 • Therm line 2 opinie,
 • Therm line forte opinie,
 • Therm line Hydrofast opinie,
 • Therm line 40 opinie,
 • Therm line S opinie,
 • Therm line man opinie,
 • Therm line drink opinie,
 • Therm line cellu fast opinie,

Zapraszamy do dyskusji poniżej wpisu.

5 myśli nt. „Therm line opinie, efekty, skutki uboczne

 1. Therm line fasy opinie

  Moja opinia o therm line fast neutralna – brałam te tabletki ale żeby jakoś bardzo pomogły schudnąć to nie mogę powiedzieć. Efekty były ale czy to po therm line fast czy po moich długich spacerach to nie wiem…

  Odpowiedz
  1. Duża Mi

   A czy therm line fast powoduje też mniejsze uczucie głodu czyli osłabienie apetytu?
   Interesuje mnie coś skutecznego na duży apetyt – rusząc się ruszam ale mam tak duzy apetyty że je za dużo i stąd moja nadwaga… pomoże ktoś?

   Odpowiedz
 2. Therm line fasy efekty

  A ja chche zapytać was o efekty po therm line fast??? ile dokładnie można schudnąć z therm line fast??? Czy ktoś kto zastosował jakaś dłuższą kurację z tym suplementem na odchudzanie może napisać ile udało się schudnąć?

  Odpowiedz
 3. mikaro

  Zaczynam brać od dziś. Kupiłam therm line fast i therm line hydrofast. Już po jednym dniu czuję, że mój apetyt jest mniejszy, ale bardzo chce mi się pić. Zobaczymy po 2 miesiącach, co się wydarzy. Myślę pozytywnie 😉

  Odpowiedz
 4. Ania_mama

  Zaczelam brac od dxis ale juz czuje bol glowy i to straszny ale tez kolatanie serca

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *