Shape Up – opinie, cena i skład

przez | Kwiecień 25, 2019
Shape Up – opinie, cena i skład
Oceń ten wpis

Jesteś w trakcie odchudzania, a skutków ciągle nie widzisz? Nie wiesz co zrobić, bo do wakacji coraz mniej czasu? Warto już dziś zastanowić się, jak poprawić swoją formę na lato. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna to oczywiście podstawa, ale warto pomyśleć o dodatkowej suplementacji. Dlatego dziś przybliżę Wam temat suplementu diety, jakim jest Shape Up.

Skład Shape Up

Shape Up zawiera aż dziesięć substancji aktywnych, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i przyspieszają nasz metabolizm. Są nimi:

 1. L-tyrozyna
 2. Winian L-karnityny
 3. Ekstrakt z guarany
 4. Ekstrakt z Garcina Camboogia
 5. Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej
 6. Ekstrakt z korzenia pokrzywy
 7. Ekstrakt z papryki rocznej
 8. Witamina B6
 9. Chrom
 10. Kofeina

 

Cena Shape Up

Cena produktu, jakim jest Shape Up w zależności od tego, skąd jest zamawiana, może posiadać różną cenę. U większości dostawców produkt ten jest dostępny w cenie ok. 70 zł za 60 kapsułek, co wystarczy na około miesięczną kurację.

Zaleca się stosować 2 kapsułki dziennie.

 

Skutki Shape Up

Suplement diety Shape Up poprzez swoje działanie:

 • Przyspiesza metabolizm i szybciej spala tkankę tłuszczową
 • Zmniejsza apetyt, dzięki czemu nie mamy ciągle ochoty na coś słodkiego lub niezdrowego
 • Blokuje tłuszcze poprzez hamowanie powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Przeciwwskazania do stosowania Shape Up

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Osoby poniżej 18 roku życia

Opinie o Shape Up

Shape Up jest stosunkowo nowym produktem na rynku suplementów diety wspomagających odchudzanie oraz detoksykację organizmu. Pomimo tego, szybko produkt ten zyskał swoich zwolenników. Produkt okazuje się skuteczny w większości przypadków. Wśród wymienianych zalet, najczęściej pojawiają się: szybka utrata tkanki tłuszczowej, przyspieszony metabolizm, zmniejszony apetyt.

Jeśli również korzystaliście z produktu Shape Up to zachęcam do pozostawienia swojej opinii w komentarzu. Przypominam jednocześnie, że produkt nie może być traktowany jako substytut odpowiedniej diety. Jest to wyłącznie wspomagacz, który przy dobrej diecie oraz ruchu spowoduje szybszą utratę wagi. Jeśli posiadacie jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania suplementu diety, jakim jest Shape Up, zachęcam do konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *