5kg mnie w miesiąc! - Szokująco proste i szybkie odchudzanie - DARMOWA TECHNIKA

5kg mnie w miesiąc! - Szokująco proste i szybkie odchudzanie - DARMOWA TECHNIKA

Schudnąć 5 kg miesięcznie to nie problem - odbierz ZA DARMO 4 skuteczne kroki do szczupłej sylwetki Czytaj całość

 

Odchudzanie metodą sugestii – opinie o NeuroFTK

Dziś kolejny z “szokujących” sposobów na odchudzanie – “szokujących”, ponieważ wiele osób które zaczynają się odchudzać nie zdają sobie sprawy z tego, że większość problemów z nadwagą ma początek w naszej głowie, w naszej psychice. Mówiąc im o tym twierdzą, że jest to coś niedorzecznego, coś nie zrozumiałego, coś SZOKUJĄCEGO…. a tak naprawdę to w 100% nauka.

Napisze dziś kilka słów o metodzie NeuroFTK, która polega na odchudzaniu sugestią. Jak zwykle w naszych wpisach stawiamy na opinie, efekty i spostrzeżenia klientów i osób, które skorzystały z danego sposobu na odchudzanie, dlatego już teraz zapraszamy do czynnego udzielania się w komentarzach poniżej i zamieszczania tam swoich opinii na temat metody NeuroFTK.

Jak działa metoda NeuroFTKNeuroFTK logo

NeuroFTK to system nagrań, które odpowiedzialne są za poszczególne elementy odchudzania jak:

 • zmniejszenie apetytu,
 • motywację do biegania,
 • motywację do ćwiczeń.

Każde z nagrań oparte jest o metodę sugestii, która wobec psychologów jest niezwykle skuteczną metodą nie tylko w odchudzaniu ale i w nauce, samodoskonaleniu się czy w walce z nałogami i  chorobami. Sugestia ta ma za zadanie wyrobić pozytywne nawyk poprzez zakotwiczenie się w podświadomości.

Początek wygląda tak, że podczas każdego posiłku włącza nam się czerwona lampka (sugestia), że mały posiłek wystarczy, jest zdrowszy i chcemy mniej zjeść, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę – taka faza utrzymuje się przez pierwszej kilkanaście dni. Następnie faza ta przerodzi się w pozytywny nawyk, który sprawi, że z chęcią wybierzesz zdrowsze jedzenie, mniejszy posiłek i odczujesz z tego powodu satysfakcję, ponieważ zrobisz krok ku swojej wymarzonej sylwetce.

hipno-promo

Tak pokrótce działa sugestia – nagrania same w sobie zawierają więcej dodatkowych bodźców, które zwiększają efektywność tej metody.

Jaka gwarancja, że schudnę?

Pierwszy pytanie jakie znalazłem w internecie po przeczytaniu o tej metodzie to właśnie pytanie: jaka gwarancja, że schudnę?

Producent metody NeuroFTK daje nie 14 a 30 dni GWARANCJI na przetestowanie nagrań.  Zobowiązuje się do oddania całości pieniędzy jeśli nagania nie przyniosą efektów w odchudzaniu. Według mnie to bardzo uczciwa propozycja. 

Opinie o NeuroFTK

Tak jak wspomniałem w pierwszej części tekstu – zapraszamy każdego to miał do czynienia z metodą NeuroFTK do wyrażenia swojej opinii na ten temat. Napiszcie o swoich efektach, ile i w jakim czasie udało wam się schudnąć i czy w ogóle udało wam się schudnąć – dzięki temu ułatwimy odchudzanie innym.

Jeśli ta metoda nie przyniosła zamierzonych efektów a sprawdziło się coś innego – także zapraszamy do podzielenia się waszym skutecznym sposobem na odchudzanie w komentarzach poniżej.

hipno-promo
hipno-promo
 

5 opinie Odchudzanie metodą sugestii – opinie o NeuroFTK

 1. Ryszard pisze:

  Ja korzystałem z metody sugestii 2 lata temu jak miałem nadwagę i pomogło – tylko mnie polecił to terapeuta na wizycie i dał mi do tego instrukcję oparte o swoje praktyki.
  Wizyta kosztowała mnie 300 złotych ale sugestia świetnie pomogła 🙂
  Także warto – polecam takie metody w odchudzaniu.

   
 2. Mania pisze:

  Świetnie działa
  Mnie nagrania pożyczyła znajoma koleżanka, której udało się schudnąć aż 14 kg i bez problemu trzyma wagę teraz…
  ja już schudłam 1,5 kg tak więc są efekty i mega motywacja – oby zdążyć do wakacji

   
  • lili pisze:

   Ja skorzystałam z nagrań na mniejszy apetyty i jestem naprawdpozytywnie zaskoczona działanie tych nagrań – nigdy wcześniej nie korystałam z taki metod, tylko tabletki na odchudzanie ale one pomagały jak brałam a póxniej tyłam bardzo szybko. Teraz minęło około 3 tygodni a ja na wadze mam mniej o 3 kg i bez problemu jem mniej – to doskonałe na odchudzanie 🙂

    
 3. zadowolony z neuroftk pisze:

  Działa – na wadze mniej o 6 kg juz

   
 4. Opinie o Neuro FTK pisze:

  Ograniczyło apetyt – jest efekt – 8 kilogramów już schudłam :D:D:D

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *