Kimera opinie skład cena

przez | Sierpień 16, 2017
Kimera opinie skład cena
Oceń ten wpis

Kolejnym produktem wspomagającym odchudzanie o którym chcielibyśmy dziś opowiedzieć jest Kimera.

Nazwa dość oryginalna, kojarzy mi się z pewnym mistycznym stworzeniem. Nazwa ma w sobie coś tajemniczego, ale przynajmniej dla mnie także strasznego. Nie potrafię tego opisać, być może jest to tylko subiektywny odbiór.

Jednak nie nazwa produktu, a jego skuteczność przemawia za tym czy warto go stosować czy też nie. Dlatego dzisiejszy wpis o nazwie Kimera opinie ma na celu rozwiać niektóre wątpliwości i pytania.

Kimera skład

Dla jednych plus, dla innych minus, Kimera w swoim składzie zawiera tylko naturalne składniki, no poza innymi składnikami, takimi jak wypełniacze, składniki do koloru itd.

Quinoline yellow – kolor E104
Erythrosine – kolor E127
Żelatyna wieprzowa
Titanium dioxide – kolor E171
Mikrokrystaliczna celuloza (wypełniacz E460)
Magnesium stearate (środek przeciwzbrylający E470B)
Silicon dioxide (środek przeciwzbrylający E551)

Zaś jeśli chodzi o naturalne składniki:

Kimera składniki naturalne

Proprietary Kimera Complex 347,34 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty ( 55% EGCG) 181,33 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 111,67 mg
Kofeina 52,67 mg
Ekstrakt z czarnego pieprzu – PIPERINE 1,67 mg
Thermoagen 204,92 mg – nie mam pojęcia co to jest, ale jest tego sporo
Eksrtakt z guarany (22%) 68,33 mg
Tyrozyna 56,67 mg
Imbir (5% gingerols) 44,67 mg
Ekstrakt z chili 18,33 mg
Nicotinamide Niacyn (Vitamin B3) 10,75 mg
Bioperyna 3,33 mg
Thamina (Vitamin B1) 1,67 mg
Chrom x 6H20-Chrome 0,67 mg
Ryboflawina (Vitamin B2) 0,5 mg

Czy Kimera pomoże schudnąć?

Tutaj są dwie szkoły jeśli chodzi o działanie składników naturalnych, jedni mówią: zdrowe i warto, a inni – ani ci to nie pomoże, ani zaszkodzi.
Jako autor wpisu przeczytałem już chyba wszystko co można było przeczytać o guaranie, zielonej herbacie, piperynie i wszystkich tych ekstraktach. Jako osoba, która sama ćwiczy, wiem że takie rzeczy mogą przyczynić się bardzo nieznacznie do naszego sukcesu. 5 – 10 % w ogólnym rozrachunku to moim zdaniem maks.

Na nic zdadzą się te wszystkie ekstrakty, jeśli nie masz dobrej diety i planu treningowego. Jeśli masz dobrą dietę, to prawdopodobnie produkt Ci nie zaszkodzi. Dowiedz się jednak jak u Ciebie z kofeiną, bo Kimera zawiera jej relatywnie sporo, więc pobudzenie i podwyższone ciśnienie na pewno będzie.

Kimera opinie

Opinie o produkcie Kimera w internecie są jak zwykle zróżnicowane. Ciężko się nimi sugerować, bo zarówno te dobre jak i te złe mogą być zmanipulowane (np. przez konkurencję). Na pewno uważałbym na opinie typu „wow, to zmieniło moje życie”. Podejdź do tematu zachowawczo, staraj się ustalić konkrety, ile kilo, w jakim czasie i czy bez skutków ubocznych, bo nie sztuką jest stracić 10 kilo w miesiąc – ale co będzie potem, to uuuu…

Jeśli masz wolne 90 zł, bo tyle około kosztuje Kimera – zainwestuj w test, podejdź do sprawy empirycznie, jednak nie zapominaj o diecie i treningu (aktywności fizycznej), bo bez tego nawet odsysanie tłuszczu nie pomoże.

Jeśli masz swoje opinie to w tym temacie Kimera opinie w sekcji komentarzy możesz się udzielić, do czego Cię serdecznie zapraszam.
Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *