Green Barley Plus – opinie, cena i skład

przez | Kwiecień 17, 2019
Green Barley Plus – opinie, cena i skład
Oceń ten wpis

W dzisiejszych czasach pogoń za pięknym ciałem to nie lada wyzwanie. Tysiące suplementów diety, ścisłe diety i ćwiczenia, a Ty nie wiesz od czego zacząć i z czego wybierać. Dlatego pomagamy pozyskać Ci wiedzę na temat wybranych suplementów diety. W tym artykule skupię się na suplemencie, jakim jest Green Barley Plus.

Skład Green Barley Plus

Na skład suplementu Green Barley Plus wchodzą dwa główne składniki – zielony jęczmień i garcynia kambodżańska. Są to dwa główne elementy, ale w składzie nie zabrakło również witamin i minerałów:

  • Witaminy E, C,K
  • Beta-karoten
  • Kwas foliowy
  • Potas
  • Żelazo
  • Magnze

Opakowanie produktu Green Barley Plus zawiera zwykle 60 kapsułek, które zawierają 1000 mg ekstraktu z liści jęczmienia oraz 50 mg ekstraktu z owoców garcynii cambogia.

Cena Green Barley Plus

Cena suplementu Green Barley Plus zależy od rodzaju, na jaki się zdecydujemy. Produkt można kupić w trzech wariantach, w których cena się rożni:

  • 1 opakowanie – cena całkowita 169 zł
  • 3 opakowania – cena całkowita 338 zł / śr. Cena opakowania 112,66 zł
  • 6 opakowań – cena całkowita 507 zł / śr. Cena opakowania 84,50 zł.

Jak łatwo zauważyć cena pakietu z 6 opakowaniami opłaca się najbardziej w przeliczeniu na opakowania. Jednak zachęcam do tego aby na początek, osoby, które wcześniej nie korzystały z Green Barley Plus, zdecydowały się na zakup jednego opakowania. Po zużyciu jednego opakowania każdy powinien już móc stwierdzić, czy suplement diety jest dla niego, czy raczej należy szukać czegoś innego. Nie ma więc sensu od razu kupować 6 opakowań, jeśli nie jesteśmy pewni działania.

 

Skutki uboczne Green Barley Plus

Oba składniki zawarte w Green Barley Plus – czyli jęczmień i garcynia – to silnie działające substancje. Nie wywołują one jednak skutków obocznych poza spalaniem tkanki tłuszczowej. Jeżeli jednak jesteś osobą uczuloną na którykolwiek ze składników, warto odstąpić od zażywania suplementu diety. Dodatkowo pamiętaj, że zawsze warto przedyskutować dawkowanie ze swoim lekarzem lub farmaceutą.

 

Opinie o Green Barley Plus

 

Producent na swojej stronie zapewnia nas, że produkt był wielokrotnie chwalony przez osoby, które go stosowały. Ale wiadomo, że nie warto ufać tylko temu co twierdzi producent Green Baarley Plus, ale również zaczerpnąć informacji u osób, które korzystały z Green Barley Plus. W tym celu zachęcam do szukania informacji wśród swoich znajomych, przyjaciół lub na wiarygodnych forach internetowych. Jeśli korzystałaś/korzystałeś już z suplementu diety Green Barley Plus, to zachęcam do pozostawienia swojej opinii w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *