Dieta OXY opinie użytkoników

przez | Sierpień 16, 2017
Dieta OXY opinie użytkoników
5 (100%) 1 vote

DIETA OXY OPINIE

Dziś mamy dla Was tekst napisany przez jedną z naszych znajomych – Olę, która dziś u nas gościnnie.

W drodze o szczupłą sylwetkę sięgamy po różne środki i metody. Najbardziej popularne są diety odchudzające chociaż trenerzy walczą, aby stawiać przede wszystkim na sport i odpowiednio dobrany jadłospis, czyli „bilans kaloryczny”. Jak powszechnie się przyjęło czasami sam sport nie wystarcza. Ja wraz z moją koleżanką doskonale o tym wiemy. Chciałam się podzielić moim zdaniem na temat pewnej diety, dlatego nazwałam ten tekst dieta oxy opinie, mam nadzieję że Wam się spodoba.

Czym jest dieta oxy?

Postaram się przedstawić następującą dietę, która wydaje się ostatnio małym internetowym hitem, a mowa o diecie oxy. Dieta oxy to dieta o obniżonej kaloryczności, która charakteryzuje się zwiększoną ilością białka. Dieta ta ma być nieszkodliwa dla organizmu ze względu na krótki okres jej stosowania, włączenie do diety nie tylko białek pochodzenia zwierzęcego, ale również roślinnego, obecność specjalnie skomponowanego shake’a oraz fakt, że jest to dieta zbilansowana, bazująca na zaleceniach IŻŻ.

Można wyróżnić też cztery etapy diety – są następujące

1. Pierwszy etam diety OXY to detox -wprowadzenie do diety, które przygotuje organizm do skutecznego odchudzania. W trakcie tego tygodnia pozbywamy się zalegających w organizmie toksyn, poprawiając tym samym stan skóry, włosów i paznokci.

2. Drugi etap OXY to Fat Burning – to tydzień szybkiego palenia tłuszczu, ponieważ nasz metabolizm ma przyśpieszyć.

3. Kolejny krok to wzbogacenie białkiem – w naszym jedzeniu pojawia się większa ilości białka roślinnego, a metabolizm pracuje na najwyższych obrotach.

4. Czwarty etap to balans – gdzie wyrównujemy proporcje mikro i makroelementów, lecz my nadal chudniemy!

5. Ostatni etap to stabilizacja czyli wyjście z diety – generalnie zasada jest taka, że po każdej diecie jest wyprowadzanie z diety. Zasady diety są dość proste.

Początkowo dostałam zbilansowany jadłospis składający się z 5 pełnowartościowych posiłków przy każdym znajdowała się informacja o kaloriach. Osobiście mnie nie chce się liczyć kalorii przed każdym posiłkiem, jednakże możesz do tego podejść na oko. Opakowanie ma 100 gram, więc pół opakowania ma 50 itd. W międzyczasie jakieś proste ćwiczenia itd.

Podsumowanie i pierwsze wrażenie diety OXY

Przyjrzyjmy się bliżej powyższej diecie. Udało mi się schudnąć, to fakt. Poszło około 5 kilogramów w nieco ponad miesiąc. Czy to duży wyczyn? Moim zdaniem wynik jest dobry i odpowiedni. Jednak mam małe zastrzeżenia co do samej kategoryzacji diety.

Szczerze? Dieta OXY jakoś specjalnie się nie wyróżnia. 5 posiłków dziennie, wprowadzanie, wyprowadzanie, bilans kaloryczny, zamienniki posiłków – wszystko to co mają inne diety.

Dieta oxy opinie internautów są bardzo różne, ale można wśród nich znaleźć takie, które mówią, że dieta poza fajną nazwą, jest zupełnie tym samym co przygotuje dla nas dokładnie każdy dietetyk.

Dieta OXY jadłospis

No właśnie nie ma czegoś niesamowitego co wyróżniałoby tę dietę wśród innych diet. Jemy dość proste posiłki, ogólnodostępne produkty, nie ma żadnych udziwnień. To zarówno plus i minus tej diety, minus jeśli chodzi o kategoryzowanie jej jako coś niesamowitego i magicznego.

Dieta OXY opinie

Żeby nie było, nie mam uprzedzeń, ale wcześniej stosowałam diety i bilanse kaloryczne (to w sumie to samo) od dietetyków, ale wszystkie one miały podobne etapy, podobne zasady, nawet podobne posiłki. Czy warto określać tę dietę jako coś niedosępnego, niesamowitego, lepszego od innych? Zostawiam tę opinię każdemu z Was. Jeśli masz nieco więcej środków na zakupienie jej i przetestowanie – wybór należy do Ciebie.

Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *